Śnieżna bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej tradycyjnie, ale nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu szkolnego stroju nabiera dojrzałego charakteru dzięki kunsztownym materiałom i ozdobom.
W takim komplecie śnieżna bluzka ma ponadczasowy, dopasowany wzór oraz jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są tradycyjnie zgięte, lecz proste i usztywnione, co od razu dodaje koszuli elegancji. Stylizacja elegancka jest podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje zwyczajny fason z materiału. Taka tkanina nadaje jej trochę ekstrawaganckiego charakteru oraz przekonuje, że zakładająca ją panna jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby kompletna bez czółenek na obcasie. My doradzamy połyskujące, srebrne buciki o modnym, mocno wykrojonym kroju i z geometrycznym, szpiczastym czubkiem przykrywającym stopę po skosie. Oryginalne buty nadają ton innym dodatkom. Szyję ozdabia wyrafinowany naszyjnik na wisiorku, który ozdabia mnóstwo połączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby widoczne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz przykują uwagę. Na przegub ręki proponujemy lekki, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Kopertowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w dłoni lub na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy wyrafinowanej stylizacji łącznie z linkami do butików znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę wybranej rzeczy przekierowuje na stronę rzeczy.
tekst dostepny na stronie http://e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html