Untoxin to suplement diety w istocie kapsułek. Artykuł ten dany jest do brania w stopniach prania i detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie że stanowić wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się wtedy na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji łatwej oraz olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natury, co miesza się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy używać w trakcie lub po posiłku, popijając znaczną zawartością wody. 

Pierwsze rezultaty stosowania preparatu Untoxin można określić zaraz po siedmiu dniach od przygotowania jego stosowania. 

Należy pamiętać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergia na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny być zbierane w temperaturze pokojowej w sposób ważny dla maleńkich dzieci. Zabezpieczać przed słońcem oraz zaangażowaniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie potrafi być przydatny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax promocja

Follixin