impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na dotykaniu pewnych miejsc na stopach. U panów trzeba pobudzać nerwy zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Badanie należy rozpocząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i po chwili regulować siłę nacisku. Każdą piętę należy uciskać przez nie więcej niż 5 minut.
Kobiety mocniej reagują na uciskanie miejsc rozmieszczonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych miejsc jest dobrym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się zrewanżować masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą tym samym penisa. Dzięki prostym masażom pożycie łóżkowe viagraokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, jakie punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu