avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Znanych jest kilka łatwych metod, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz kilka wskazówek dla siebie.

Podajemy ci parę łatwych rozwiązań, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady z pewnością okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli i stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że zmniejsza się transport krwi do penisa w trakcie seksu. Jeżeli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś osobą otyłą to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może tania kamagra być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – odchudzaj się.