Chętka na seks zależy w zasadzie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, daje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, zależy jest też od dyspozycji ciała. cialis cena
Dlatego poza troską o odpowiednią oprawę zbliżenia, należałoby 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, żeby sprostało wyzwaniom, które pragniemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa dieta oraz ograniczenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa bardzo negatywnie na możliwości wzwodu, nie ma też odpowiedniej liczby wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wypisanych w artykule sposobów, każdy z nas mógłby dopisać parę własnych, które sprawiają, że ochota na seks rośnie. Czy jest to nasz ukochany typ wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie pysznego i pomysłowego posiłku: miło i sielsko lub aktywnie i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej uprzednio z partnerką… Bez znaczenia jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, kluczowe jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra