indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co prowadzi do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może też skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Pozostałe schorzenia, które
kamagra tanio mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w kuracji prostaty, mogą także powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich korzyściach viagra cena jak też o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyka starszych mężczyzn. Jednak to nieprawda. Współcześnie wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. zgłasza kłopoty z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie papierosów, niezdrowa dieta, brak snu i inne podobne okoliczności. Pomyśl nad przemianą stylu życia, rzuć palenie, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.