2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy ze wzwodem są intymnym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest synonimem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) rozmawiać o tym kłopocie, ale wręcz sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia erekcji to ciężki sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie muszą wiedzieć, że są to schorzenia do wyleczenia. Wystarczy zwalczyć nieśmiałość i pójść do lekarza. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Kłopoty z erekcją, zaburzenia wytrysku to niezwykle powtarzające się dolegliwości. Spotykają średnio 10 procent męskiej populacji. Dolegliwość wzmaga się, ponieważ powiększają się przyczyny powodujące problem z erekcją. Zauważa się rosnącą ilość zachorowań na
tani cialis cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz choroby depresyjne. Zaburzenia erekcji mogą dotyczyć kochanków w każdym wieku. Różnorodne będą przyczyny zaburzeń.

U młodych mężczyzn, to jest przed trzydziestką dolegliwości najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U mężczyzn starszych problemy mogą być wynikiem różnych chorób. Niepełna erekcja lub jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra tanio