Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Stosunek, który zwykle jest przyjemnością, czasami może być dla faceta dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić twoją przyjemność w koszmar.

Tych pięć demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, potencja typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć środkami tradycyjnymi, zwykle lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są też domowe metody leczenia kilku z nich.

Chyba wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, lecz tych parę dolegliwości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość zakażeń układu moczowego rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz tadalis z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują zakażenia, najczęściej znajdują się w jelicie grubym oraz są także w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli konsumujesz zbyt mało płynów, lub jeżeli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również wzmacniają ryzyko zakażenia dróg moczowych.