problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot z erekcją pojawia się raz na 5 stosunków, więc można określić, że może się to wydarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Dowiedziono, że podstawy zaburzeń erekcji są bardzo różne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Prącie napełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem z erekcją ma miejsce, kiedy wzwód nie następuje wcale albo nie utrzymuje się na tyle długo, aby dało się odbyć zwykły stosunek. Mówi się o poważnym kłopocie z erekcją, kiedy komplikacja następuje przynajmniej w 3/4 prób i trwa to przez długi okres. Jednorazowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej prezentujemy najważniejsze przyczyny problemów z potencją.
1.Stres i zmęczenie. W momencie, gdy spędzamy znaczącą część dnia w pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie posiadać siły ani chęci na zbliżenia. Trzeba w takich przypadkach zatroszczyć się o unikanie sytuacji nas stresujących, relaks kamagra w zelu oraz właściwe podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z dużym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do penisa i brak lub niepełny wzwód.
3.Tytoń. Z badań wykonanych przez ekspertów dokładnie wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% badanych doprowadza do impotencji. Oprócz problemów z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie viagra cena