Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie ubiegła w cali zaspokojona? Kobiety chcą dużo czasu, by czuć pełną satysfakcję z stosunku i poznać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, że co nie problem, to sam wiesz, że nie udało Ci się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się co bardzo, ona może w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks ujawnia się być sposobem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele istnieje sposób, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze twoją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawie.

Formuła Climax Control może spowodować, iż będziesz w kształcie dłużej uprawiać seks niż przed podjęciem kuracji. Ten dodatkowy czas ma nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył nadzieję kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Teraz nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

derminax

Femmaks