Naprawdę dużo pań ma znaczne kompleksy na tle własnej tuszy – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, lecz nie ma większego sensu ściemniać – nierzadko jest tak, że istotnie panie mają trochę kilogramów za dużo. Na szczęście są bardzo interesujące rozwiązania, które to powodują, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, całkiem często szczupłe kobiety przez źle przystosowane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez wątpienia ubrania powinny być jednokolorowe – naturalnie nikt nie zakłada, że odpadają różnego rodzaju odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w owej kwestii panuje wolność. Do tego niech kolor naszego wdzianka podkreśli to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To beznadziejne połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś są wąskie biodra i mocno rozbudowana klatka piersiowa, należy nałożyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach kobiety chcą ukryć brzuch, i nie tylko jeśli są ciężarne. W tym celu należy założyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnio panuje moda na duże pośladki, to jednakowoż jeżeli któraś z pań pragnie je ukryć, musi założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilo mniej.