Ciemna zieleń, głęboka czerwień także brokatowe srebro i złoto to kolory najczęściej łączone ze świętami. Stylizacja świąteczna również bywa utrzymana w barwach z gwiazdkowej palety.
Stylizacja świąteczna bazuje na bordo sukience wykończonej czarną koronką. Pas i biodra podkreśla spektakularna baskinka, a dekolt wycięty w wzór serca przykuwa uwagę na piersi. Sukienka bywa erotyczna, ale nie odsłania zbyt sporo, a dzięki stonowanej długości za kolana podkreśla najbardziej atrakcyjne partie nóg
Pozostając w atmosferze choinkowych zdobień, jako uzupełnienie polecamy nasycone zielone szpilki wyszywane cekinami w tym samym odcieniu i ozdobione efektowną wstążeczką – dzięki nim z pewnością zrobisz szoł na rodzinnym spotkaniu.
Do barw choinki i śnieżynek nawiązuje również biżuteria.
etno-297x417
Polecamy zestaw łączący śnieżne oraz zielone cyrkonie, składający się z owalnych kolczyków i pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie będą zamiennikiem dla szmaragdów, to znaczy klasycznych, zielonych kamieni. Stylizacja świąteczna ma również drobną kopertówkę – w takim wypadku doradzamy czarne, skórzane pudełeczko ozdobione srebrnym, ażurowym wzorem. Dekorację w barwach choinki koniecznie musi uzupełnić karminowa szminka I wyrazisty manikiur w tym samym odcieniu lub barwie metalicznej zieleni.
tekst dostepny na stronie modne sukienki